معرفی کتاب راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زن ها

اثر داگلاس آدامز از انتشارات نشر چشمه - مترجم: آرش سرکوهی-داستان کمدی

داگلاس آدامز این رمان را سال ۱۹۷۸، در قالب فصل‌های به‌نسبت مستقل اما پیوسته، به عنوان داستان‌های دنباله‌دار کوتاه برای رادیو بی‌بی‌سی نوشت و سال ۱۹۷۹ در قالب رمان منتشر کرد.
رمان راهنمای کهکشان برای اتو‌استاپ‌زن‌ها با استقبالی کم‌سابقه رو‌به‌رو شد و آدامز چهار جلد دیگر این رمان را با عنوان‌های «رستوران آخر دنیا»، «زندگی، دنیا و همه‌چیز»، «خداحافظ و ممنون از اون‌همه ماهی» و «بیشترش چیز خاصی نیست» در سال‌های ۱۹۷۹ تا ۱۹۹۲ خلق و منتشر کرد.

راهنمای کهکشان برای اتو‌استاپ‌زن‌ها هم عنوان جلد اول و هم نام مجموعه‌ی پنج‌جلدی این رمان است.


خرید کتاب راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زن ها
جستجوی کتاب راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زن ها در گودریدز

معرفی کتاب راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زن ها از نگاه کاربران
SF من خواندن این را برای مدت بسیار طولانی به عنوان من از آن بود که فوق العاده نیست ترس بود. این بخش بزرگی از فرهنگ گیک است. اگر فکر می کردم آن گنگ بود؟ اما این نبود فوق العاده بود مانند Monty Python و Kurt Vonnegut با هم مخلوط شده و روی نان تست پخش می شوند - ترد و تیز و کمی مضحک. علاوه بر این به نظر می رسد که بسیاری از آنچه که من در مورد تری پراتچت دوست دارم همان چیزی است که آدامز انجام می دهد بسیار خوب است. اگر فقط کسی به من گفته بود! عجیب و غریب، اگر شما از همان ترس از غافلگیری که من انجام می دهید رنج می برید، نمی ترسید. این کتاب را بخوانید، هرچند مراقب باشید که به طور ناگهانی پایان یابد. من فرض می کنم که دومین جایی که این یک برگ را ترک می کند.

مشاهده لینک اصلی
چرا در جهان نمی توانستم این را در دبیرستان بخوانم وقتی که احتمالا آن را 6 ستاره داده بودم؟ علیرغم این که من این نوع کتاب را از بین بردم، من از غم و اندوه و طنز لذت می بردم، و اغلب در حالی که خواندن آن را اغلب خندیدم. بیشتر گیج کننده برای من توضیح چگونگی ساخت فیلم و مصاحبه با بازیگران بود. اگر این نسخه را دریافت کنید، آن قسمت را بگذرانید. کاملا غیر قابل خواندن

مشاهده لینک اصلی
Š Š Š Š Š Š Š Š Š Š Š Š Š Š Š Š Š Š. Š Š ... ... ....

مشاهده لینک اصلی
من این سبک را مطالعه نمی کنم، اما باید اعتراف کنم که این کتاب به ویژه من خیلی دوست داشتم. از صفحه اول من کاملا شما بودم یکی از قابل توجه ترین جاذبه ها شخصیت ها و شیوه های زندگی آنهاست. آنها ظریفانه متفاوت هستند، اما این ظرافت، به طرز عجیب و غریب، باعث می شود که آنها بسیار متضاد باشند. پایان من خیلی دوست داشتم این یک واقعیت مهم و شناخته شده است که چیزها همیشه چیزی نیست که به نظر می رسد. به عنوان مثال، در سیاره زمین مرد همیشه نمیفهمد آن دقیق تر از دلفین ها بود، چرا که بسیاری از چیزهایی چرخ، نیویورک، جنگ ها، ETCA © ترا، تولید شده بود در حالی که دلفین ها تنها چیزی که آنها انجام داده بود consistÃa بازی در آب و از آن لذت ببرید. اما برعکس، دلفین ها همیشه معتقد بودند که دقیقا به دلایل مشابه بسیار دقیق تر از انسان هستند.

مشاهده لینک اصلی
داستان علمی تخیلی کاغذ نازک و نوع تصادفی است، اما این کتاب به من خندیدن بسیار خوبی داد. من در مورد آن را از دست داد، زمانی که کامپیوتر در کشتی فضایی خود را شروع به آواز خواندن @ هرگز تنها در حالی که موشک ها در حالی که به طور خودکار در حالی که @ در حالی که بسته شده بود من یادآوری شد این رمان زمانی که من خواندن یکی از کتاب ها در سری Terry Pratchetts Discworld، که تقریبا چیزی شبیه به چیزی است، به غیر از یک دنیای فانتزی به جای SF. به هر حال: خواندن برای خنده.

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زن ها


#ادبیات اقتباسی - #داستان فانتزی - #داستان علمی تخیلی - #ادبیات انگلیس - #ادبیات داستانی - #ادبیات معاصر - #داستان کمدی - #دهه 1970 میلادی - #صد رمان برتر مدرن لایبرری - به انتخاب مخاطبین -
#انتشارات نشر چشمه - #داگلاس آدامز - #آرش سرکوهی
کتاب های مرتبط با - کتاب راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زن ها


 کتاب گور به گور
 کتاب دنیای معرکه تام گیتس
 کتاب مدرسه ... است: نبرد در اردوگاه
 کتاب بازار خودفروشی
 کتاب بهانه های عالی و چیزهای خوب دیگر
 کتاب تام گیتس خیلی فوق العاده است