معرفی کتاب مرد زنجبیلی

اثر جی پی دانلیوی از انتشارات هیرمند - مترجم: رضا اسکندری-داستان کمدی

ارسال شده توسط ایران کتاب در تاریخ دوشنبه 25 دی 1396
شخصیت اصلی داستان، «سباستین دنجرفیلد» یکی از بی‌نظیرترین و دوست‌داشتنی‌ترین «بی‌شعور»‌های ادبیات قرن بیستم محسوب می‌شود.

شخصیت‌پردازی دنجرفیلد در مرد زنجبیلی تا حدود زیادی یاغی‌گری‌ها، قضاوت‌ها، بی‌قیدی‌ها و بذله‌گویی‌های تلخ و تاریک شخصیت «هولدن کالفیلد» در «ناطور دشت» جی. دی. سالینجر را در ذهن تداعی می‌کند.


خرید اینترنتی کتاب مرد زنجبیلی
معرفی کتاب مرد زنجبیلی
جستجوی کتاب مرد زنجبیلی در گودریدز

معرفی کتاب مرد زنجبیلی از نگاه کاربران
مرد زنجبیل زمان بیشتری را صرف نظر از این کرد: من دو بار قبل از آن سعی کردم آن را بخوانم اما هرگز نتوانستم با آن برخورد کنم. این بار من ماندگار شدم، و حالا هرگز نباید آن را دوباره بخوانم. همه ما کتاب هایی داریم که به دلایلی یا دیگر با ما ارتباط برقرار نمی کنند. برای من، مرد زنجبیل به نظر می رسد رسیدن به یکی از آن ها باقی می ماند، اما دست کم من دیگر نتوانستم آن را به پایان برسانم.

مشاهده لینک اصلی
چه غلطی روایت عجیب و غریب بدون هیچ قید و شرطی، بسیاری از آن در ضرب المثل ضمیر ناخودآگاه ضعیف، در مورد یک شخصیت ناخوشایند که دائما جنایت علیه دیگران را مرتکب می شود، هرگز با عواقب روبرو نمی شوند. من این دو ستاره را داده ام، اما به دلیل ارزش آموزشی آن، من به سمت پایین می روم - به نوشتن خودم، من تلاش خواهم کرد تا از این کتاب ها از بسیاری از معافیت های جدی اجتناب کنم.

مشاهده لینک اصلی
نگران نباش جریان سبک آگاهی این کتاب غیرمنتظره و ناراحت کننده است. دونلیوی هیچ تلاشی برای توسعه هیچ شخصیتی از خود نداشته است. من فقط یک بار خندیدم، هیچ شخصیت محتاطی در هیچ شخصیتی پیدا نکردم، و متوجه شدم که روزی که تمام وقتم را در چنین کتاب وحشتناکی می گذرانم، رویای خودم را می بینم.

مشاهده لینک اصلی
دوروتی پارکر \"مرد زنجبیل\" را به نام \"مرد زنجبیل\" توصیف کرد و گفت: \"از نظر کمیک استریپ، از جنس جنسی کمیک است.\" شما چگونه می توانید آن را بالا ببرید؟ طنز سیاه را فقط به عنوان ایرلندی می توانید انجام دهید. به عنوان جادوگرانه جنجالی به عنوان خدایان جسورانه Balthazar B، اما جالبتر از همه.

مشاهده لینک اصلی
رها شدم چون نمی توانستم گفت و گو را حل کنم یعنی کسی صحبت می کرد زندگی خیلی کوتاه است و زمان خواندن بسیار ارزشمند است .........

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب مرد زنجبیلی


#ادبیات اقتباسی - #ادبیات ایرلند - #ادبیات آمریکا - #ادبیات داستانی - #داستان کمدی - #داستان درام - #ادبیات کلاسیک - #دهه 1950 میلادی - #صد رمان برتر مدرن لایبرری - به انتخاب منتقدین - #انتشارات هیرمند - #جی پی دانلیوی - #رضا اسکندری
#انتشارات هیرمند - #جی پی دانلیوی - #رضا اسکندری
کتاب های مرتبط با - کتاب مرد زنجبیلی


 کتاب خاطرات دایه
 کتاب کجا می ریم بابا؟
 کتاب راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زن ها
 کتاب بازار خودفروشی
 کتاب گور به گور
 کتاب جزء از کل